logo

İstanbul Özel Okul

Bildiğiniz üzere ülkemizin tüm illerinde en az bir tane özel okul vardır. Son zamanlarda çoğu aile çocuklarının daha iyi bir eğitim almaları için özel okulları tercih etmektedir.  Pek haksız sayılmazlar fakat bizim konumuz özel okullar değildir. İstanbul Özel Okul olarak neden bizi tercih etmeniz gerektiğidir.  İstanbul Türkiye’nin hiç kuşkusuz en gelişmiş şehridir. Her şeyde olduğu gibi İstanbul, eğitim konusunda da tercih edilen illerdendir. Biz de böyle bir ilde kurum olarak bu zamana kadar başarmış olduklarımızın ve İstanbul’un eğitim konusunda bu kadar tercih edilmesinde payımız olmasının haklı gururunu yaşamaktayız. Bizim tek şubemiz vardır, eğitim kurumu olarak market zinciri gibi birden fazla şube açmayı hep reddetmişizdir.  Bizim velilere söyleyeceğimiz ilk şey bir kurumun adının bilinmesinden dolayı tercih edilmesi söz konusu olmamalıdır. 

Bir kurum öğrencilere verdiği eğitim-öğretim süresince en iyi şekilde rehberlik edebildikleri ve gerçekten para için değil kaliteli bir eğitim için bu işi yaptıklarından dolayı tercih edilmelidir. Bu da zaten İstanbul Özel Okul olarak bizi tercih etmenizin ilk sebebi olduğunu düşünüyoruz.

İstanbul Özel Okulu Tercih Etmeniz İçin Diğer Sebepler

Bizim ailemizde yer alan tüm öğretmenlerimiz alanlarında uzman kişilerdir. Hepsinin pedagojik formasyonu vardır. Bu onların alan öğretmenleri olmaları dışında öğrencilere rehberlik etmelerini, onları daha iyi anlayabilmelerini sağlayan etkendir. 

Sınıflarımızın minimum sayıda olması, gelişmiş teknoloji ve materyallerle donatılmış olması, okul içerisinde sunmuş olduğumuz sosyal olanaklarda bizi tercih etmeniz için diğer sebeplerdendir. Biz İstanbul Özel Okul olarak siz velileri çok iyi anlıyoruz. Çocuklarınızın ikinci yuvalarını seçmeniz için ilk olarak bize ulaşmanız gerekmektedir. Bize ulaştığınızda öncelikle sizi ve öğrencimizi kurumumuza bir ön görüşmeye davet ediyoruz.  Sizleri okul içerisinde özel bir gezintiye çıkarıp eğitim öğretim işleyişimiz hakkında bilgilendiriyoruz. Sizleri tüm idari ve eğitim kadrosuyla tanıştırıyoruz. Elimizden gelen her türlü yardımı yapmaktan çekinmiyoruz. Çünkü bizim tek derdimiz kendisine, ailesine ve vatanına yararlı olabilecek evlatlar yetiştirmektir. Bizi tercih ettiğinizde kurumumuzun aslında yukarıda saymış olduklarımızdan fazlası olduğunu göreceksiniz.

Comments are closed.